داده رایانش ابری پردیس

معرفی واحد کسب‌ و‌ کار سازمانی ایرانسل

با توجه به ارائه خدمات در دو طیف مشتریان حقیقی و مشتریان حقوقی توسط شرکت ایرانسل و همزمان با توسعه سازمان‌ها، کاربران انتظار دارند تا فراتر از محدودیت‌های زمانی و مکانی، با یکدیگر در ارتباط باشند. ما با راهکارهای سازمانی ایرانسل به دنبال مدیریت نوین ارتباطات، با خلق دنیایی جدید و دیجیتال برای کسب‌و‌کار شما هستیم.

شرکت پردیس به عنوان شریک راهبردی واحد کسب و کار سازمانی شرکت ایرانسل آماده ارائه خدمات و محصولات این شرکت به سازمان ها می باشد.

irancellbusiness

تمرکز ما بر مجموعه‌ای از خدمات سازمانی همگام با فناوری‌های روز دنیا است، که اثربخش و در عین حال ساده و مقرون به صرفه خواهد بود. گستره کسب‌و‌کار شما هر چه که باشد، ما همواره به دنبال خلاقیت و نوآوری خواهیم بود تا به شما کمک کنیم که از فرصت‌های پیش رویتان بهره‌مند شوید. کسب وکار سازمانی ایرانسل با به کارگیری دانش بومی، تجربه و نگرش خلاق خود به شما کمک خواهد کرد تا راهبری کسب وکارتان از آنچه که تا کنون تجربه کرده اید آسان تر گردد.

به دنیای جدید کسب‌و‌کار خوش آمدید

 

برچسب ها: محصولات سازمانی ایرانسل, نمایندگی فروش محصولات سازمانی ایرانسل, کسب و کار سازمانی ایرانسل, ارائه راهکارهای مبتنی بر cloud, irancell, ایرانسل, داده رایانش ابری پردیس, Cloud Computing