شبکه ارتباطی یکپارچه سازمانی شایا

شبکه ارتباطی یکپارچه ایرانسل (شایا)، راهکار جدیدی است که ایرانسل همراه با شرکت رایانش ابری پردیس، برای استفاده در سازمان‌هایی که ارتباط زنده صوتی و تصویری در آن‌ها اهمیت بالایی دارد، تدارک دیده است.

برای اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش با شماره 02191012000 تماس بگیرید
ورودی نامعتبر
پست الکترونیک ورودی نادرست وارد شده است.
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
Invalid Input

 

 shaya

امروزه در بسیاری از سازمان‌ها به دلایلی مانند پراکندگی جغرافیایی، دورکاری کارکنان و ... جلسات حضوری میان کارکنان به شکل بهینه برقرار نمی‌شود. نتیجه‌‌ این امر کاهش بهره‌وری و اتلاف زمان و انرژی افراد است.
فناوری شایا با فراهم آوردن امکان برگزاری جلسات_مجازی نیاز سازمان شما برای برگزاری جلسات به صورت حضوری را برطرف ساخته و با صرفه جویی در زمان کارکنان و هزینه های رفت و آمد، قدم بزرگی برای افزایش بهره وری کسب و کار شما برداشته است. در این راهکار علاوه بر امکان برگزاری جلسات زنده صوتی و تصویری، امکاناتی نظیر تبادل نظر، دعوت همکاران به جلسه از طریق ایمیل، ارسال پیامک و یا پیام صوتی، امکان رأی‌گیری در موضوعات جلسه و از همه مهم‌تر امکان به اشتراک گذاشتن انواع محتوا فراهم می باشد.   
با توجه به اینکه در نرم افزار های مشابه امکان برگزاری جلسات گروهی در نسخه غیر رایگان ممکن نمی باشد و در اکثر این نرم افزارها پرداخت هزینه اشتراک از داخل کشور ممکن نیست، شایا بهترین گزینه برای برقراری ارتباط زنده و امن می باشد. به منطور برگزاری جلسات مجازی از این طریق تنها کافیست نرم افزار کاربردی شایا را دانلود کرده و با دسترسی به اینترنت در هر نقطه ای از کشور ارتباطی پایدار و با کیفیت تجربه نمایید. 

ویژگی ها و مزایا:

  • امکان برقراری کنفرانس ویدیوئی در اقصی نقاط کشور
  • تنظیم کیفیت تصویر متناسب با پهنای باند دریافتی
  • امکان ارسال متن به شرکت‌کنندگان در حین جلسه
  • امکان به اشتراک‌گذاری نرم افزار یا میزکار
  • امکان به اشتراک گذاری انواع محتوا
  • امکان استفاده از نسخه تحت وب
  • امکان مدیریت جلسات
  • امکان رای‌گیری

MTNIrancell_Pardisco

برچسب ها: نمایندگی فروش محصولات سازمانی ایرانسل, Shaya, راهکارهای سازمانی ایرانسل, رایانش ابری پردیس , جلسات مجازی , شبکه ارتباطی یکپارچه سازمانی, کسب ‌و کار سازمانی شرکت ایرانسل, شایا, ایرانسل, Cloud Computing