داده رایانش ابری پردیس

کد کوتاه دستوری

کد دستوری یک ابزار ارتباطی سریع، امن و با کاربری بسیار آسان بر بستر شبکه تلفن همراه است که به کاربران اجازه می‌دهد به منوی سرویس‌دهی سازمان‌ها و کسب‌وکارها دسترسی پیدا کنند.

 شرکت پردیس به عنوان شریک راهبردی واحد کسب و کار سازمانی شرکت ایرانسل آماده ارائه خدمات و محصولات این شرکت به سازمان ها میباشد.

برای اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش با شماره 02191012000 تماس بگیرید
ورودی نامعتبر
پست الکترونیک ورودی نادرست وارد شده است.
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
Invalid Input
 

 ussd

سـامانه کدهای دسـتوری ایرانسل به سازمان‌ها کمک می‌کند با تعریف انواع سرویس‌های تعاملی بر بستر موبایل، سـطح خدمت‌رسـانی خود را ارتقا بخشند. از مزایای مهم این سـرویس می‌توان به کاربری ساده و عدم نیاز به زیرسـاخت‌های برنـامه‌نویسی خاصی اشاره کرد. سازمان‌ها از طـریق رابط کاربری منعطفی که توسط ایرانسل در اختیارشان قرار می‌گیرد، می‌توانند به راحتی و در کمترین زمان سرویس خود را ایجاد نمایند یا آن را تغییر دهند.

با استفاده از کد دستوری (USSD) کاربران می‌توانند با شماره‌گیری کد‌های کوتاه در قالب #ـ ـ ـ* به منوی شرکت ارائه دهنده سرویس دسترسی پیدا کرده و انواع خدمات مورد نظر خود را دریافت نمایند. استفاده از این سرویس نیازی به انجام تنظیمات یا نصب برنامه برروی گوشی نداشته و با هر نوع گوشی، مستقل از نوع سیستم عامل آن، قابل استفاده است.

ویژگی ها و مزایا:

  • عدم نیاز به زیرساخت خاص و اینترنت
  • قابل استفاده با هر نوع گوشی تلفن همراه
  • امکان تعیین نوع خدمات به صورت مجزا
  • امکان شخصی‌سازی سرویس برای شرکت‌ها و سازمان‌ها
  • نمایش خدمات در یک منو و عدم نیاز به حفظ کردن کدهای متفاوت
  • امکان پاسخگویی آنی به درخواست مشترک از طریق پیامک، پیام تصویری و پست الکترونیک

 

برچسب ها: کد کوتاه دستوری, محصولات سازمانی ایرانسل, ussd, نمایندگی فروش محصولات سازمانی ایرانسل, کسب و کار سازمانی ایرانسل, irancell, ایرانسل, داده رایانش ابری پردیس