معرفی محصول Open-E JovianDSS

Open-E محصولات ذخیره سازی گوناگون خود را برای اهداف متفاوتی پیشنهاد می دهد: از نرم افزار مجازی ارائه شده برای تجارت های کوچک و متوسط تا نرم افزار طراحی شده برای محیط هایی با مقیاس بزرگ مانند دیتاسنترها. این بار با محصول جدیدی تحت عنوان Open-E JovianDSS وارد میدان شده است. جهت اطلاع از ویژگی های این محصول شما می توانید در اینجا این محصول را با محصول قبلی یعنی Open-E DSS v7 مقایسه کنید.

 

معرفی Open-E DSS V7:

 

Open-E DSS V7

 

 

سیستم عامل یکپارچه ذخیره سازی برپایه XFS
این محصول راهکاری نرم افزاری برای ذخیره سازی داده ها در محیط های مختلف از جمله پروتکل SMB می باشد. iSCSI و NAS یکپارچه ارائه شده در این نرم افزار می تواند در راه اندازی هر نوع Storage استفاده شوند. همچنین درخواست های راه اندازی این محصول با ویژگی iSCSI active-active load balanced failover اضافه شده است. این محصول نیز شامل یک سال پشتیبانی نرم افزاری می باشد.

معرفی محصول جدید Open-E JovianDSS:

Open-E Jovian DSS

سیستم عامل ذخیره سازی این محصول مبتنی بر ZFS شرکت Oracle است. در این تکنولوژی یک Back-end Storage با مقیاس نامحدود و عملکرد بالا، برای مجازی سازی و پشتیبان گیری پیشنهاد می گردد.

قابلیت های Thin Provisioning ،Tiered Caching و De-duplication این محصول را تبدیل به راهکاری برای محیط هایی با درخواست های بزرگ و پیشرفته ساخته است. این محصول نیز شامل یک سال پشتیبانی نرم افزاری می باشد.

Products comparison 2

 

ذخیره سازهای مبتنی بر نرم افزار ساده و قابل اعتماد
Open-E JovianDSS یک نرم افزار ذخیره ساز داده، بر پایه لینوکس و ZFS می باشد که بویژه برای ذخیره سازهای محیط های سازمانی بزرگ طراحی شده است. با توجه به این خصیصه منحصر بفرد آن، این محصول بیشترین قابلیت اطمینان (Reliability) و جامعیت داده (Integrity) را برای ما تضمین می کند. این نرم افزار نیاز کاربران سازمان های بزرگ را که به دنبال یک NAS و SAN در کنار هم هستند را باThin Provisioning ، Compression و Deduplication دنبال و برطرف می سازد.

screenshots

 

در دسترس بودن نرم افزار Open-E DSS V7 منحصراً از طریق شرکت های همکار منتخب
این نرم افزار و همچنین تمام مجوزها و لایسنس های مربوطه و پشتیبانی محصولات، تنها از طریق شرکت های همکار با تجربه و منتخب Open-E صورت می گیرد. هر شرکتی که از سمت Open-E بدین منظور معرفی میشود دارای کارکنان مجرب و آموزش دیده خواهد بود؛ که مهندسین خبره Open-E JovianDSS نامیده می شوند. با استفاده از این استراتژی، ما می توانیم این اطمینان را حاصل کنیم که مشتریان در هر لحظه و در هر مرحله (چه در نصب و راه اندازی و چه در مراحل بعدی) پشتیبانی خواهند شد.

سرورهای مورد تأیید Open-E JovianDSS
Open-E JovianDSS که برای ذخیره سازهای مبتنی بر نرم افزار مورد استفاده قرار می گیرد، بایستی طیف گسترده ای از سخت افزارهای مختلف از نظر محدوده کارآیی و عملکرد، میزان ظرفیت و انواع ارتباطات را در بر بگیرد. جهت اطمینان از سازگاری این سخت افزارها با محیط های ذخیره سازی، سیستم های ذخیره سازی متفاوتی توسط شرکت های همکار منتخب مورد تست قرار گرفته اند و در نهایت رتبه بندی شده و مورد تأیید Open-E قرار گرفته اند. در نتیجه، مشتریان قادر خواهند بود بدون کاهش عملکرد و کارآیی، راهکارهایی را که نیاز به امنیت خاص (Exceptional Security) و افزونگی (Redundancy) دارند را انتخاب کنند.

البته بایستی به این نکته دقت شود که Open-E JovianDSS با Open-E DSS V6-V7 سازگار نمی باشد؛ در واقع Open-E JovianDSS از فایل سیستم متفاوت دیگری بهره می برد و به همین علت بروزرسانی آن ممکن نمی باشد؛ بنابراین محصول مورد نظر خود را حتماً بر اساس نیازهای خود تهیه نمایید.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برچسب ها: XFS, Tiered Caching, De-duplication, Thin Provision, ZFS, Thin Provisioning, Storage, Open-E JovianDSS, Open-E DSS v7, NAS