حضور شرکت پردیس در الکامپ 95

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

 elecomp_95   
در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

الکامپ فرصتی تکرار نشدنی را در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار می دهد تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند.
از همین رو شرکت داده رایانش ابری پردیس به عنوان یکی از فعالین در زمینه ارائه راهکارهای مبتنی بر CLOUD و همچنین ارائه دهنده راهکارهای مجازی سازی، ذخیره سازی و امنیت اطلاعات مفتخر است که حضور خود را در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک اعلام نموده و از اینکه میزبان حضور گرم شما در این نمایشگاه باشد؛ خرسند خواهد بود و از علاقه مندان دعوت می نماید که از غرفه این شرکت واقع در سالن 6، غرفه شماره 1106 بازدید نمایند.

elecomp_95   
زمان: 25 الی 28 آذرماه 1395 از ساعت 9 الی 17    
مکان: خیابان سئول- خیابان نمایشگاه- درب اصلی- درب جنوبی نمایشگاه- سالن 6- غرفه شماره 1106

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برچسب ها: ذخیره سازی, مجازی سازی, رایانش ابری, شرکت داده رایانش ابری پردیس, امنیت اطلاعات, راهکارهای مبتنی بر cloud, الکامپ 95, الکترونیک و کامپیوتر , بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک, elecomp95