عضویت شرکت داده رایانش ابری پردیس در پارک علم و فناوری

شرکت داده رایانش ابری پردیس جهت ایفای سهم خود در رشد و ترقی صنعت فناوری اطلاعات کشور به عضویت پارک علم و فناوری درآمد.

markazic

پارک علم و فناوری از سه طريق زير به توسعه اقتصادی منطقه کمک خواهد کرد:

  • تسهیل کننده توسعه اقتصادی بر اساس مزيت های منطقه‌، تشويق فعاليت‌های تحقيق و توسعه در صنايع دارای مزيت و تجاری سازي نتايج تحقيقات دانشگاهی در زمينه فناوری های نو.
  • فعاليت در جهت ايجاد و ترویج صنايع جديد داراي فناوری پيشرفته و دارای رشد بالا در منطقه.
  • پشتيبانی و تسهيل در ايجاد شرکت های فناور و تجاری سازی ايده‌های نوآورانه در صنعت و تجارت منطقه.

    چشم انداز پارک
  • تبدیل پارک علم و فناوری به محلی که با بهره گیری از نیروهای متخصص و دلسوز استان و همچنین ارائه خدمات با ارزش افزوده بالا، زمینه را برای رشد و ارتقای فناوری در استان فراهم می کند.
  • پارک علم و فناوری با ایجاد محیطی جذاب و برقراری ارتباط بین صنعت و دانشگاه زمینه را برای حضور هر چه بیشتر متخصصین و نخبگان و حرکت صنعت استان از فناوری های سطح پایین به سمت فناوری های پیشرفته فراهم می کند.
  • پارک علم و فناوری با ایجاد تعامل میان مراکز تحقیقاتی، صنایع و دانشگاه های استان زمینه را برای ایجاد هم افزایی و افزایش قدرت رقابت شرکت های فناور فراهم می کند.
    امید است که با تلاش روزافزون، شاهد پیشرفت هرچه بیشتر در همه زمینه ها باشیم.
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برچسب ها: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری , ايده‌های نوآورانه , فناوری های نو, پارک علم و فناوری , صنعت فناوری اطلاعات , راهکارهای مبتنی بر cloud, رایانش ابری, داده رایانش ابری پردیس, Cloud Computing, Open-E