داده رایانش ابری پردیس

رضایت نامه شرکت پتروشیمی اراک

پس از اجرای پروژه موفقیت آمیز جداسازی شبکه اینترنت از شبکه سازمان در پتروشیمی اراک (شازند) در تاریخ اردیبهشت ماه سال 91 و تایید مراتب امر توسط کارشناسان آن سازمان محترم مبنی بر امنیت و انعطاف پذیری راهکار مذکور، این شرکت موفق به دریافت رضایت نامه ی کاری از این مجموعه نفتی گردید.

 testimonial-petroshimi-shazand

 

قابل ذکر است که تعداد کاربران کامپیوتر در این شرکت نزدیک به 1500 نفر بوده و بالغ بر 200 کاربر همزمان اینترنت در دفتر اراک و تهران مشغول به فعالیت می باشند. پیاده سازی این پروژه ظرف مدت 1 هفته و همچنین پایداری آن تا به امروز نشان از توانمندی و نبوغ بالای کارشناسان این شرکت دارد.

متن این رضایت نامه به این شرح است:

جناب آقای مهندس غفاری

مدیریت محترم عامل شرکت داده رایانش ابری پردیس

با سلام و احترام؛

بدینوسیله شرکت پتروشیمی اراک-شازند از زحمات و تلاشهای مدیریت و کارشناسان "شرکت داده رایانش ابری پردیس" که در طراحی و پیاده سازی موفقیت آمیز "جداسازی اینترنت از شبکه داخلی این شرکت، مبتنی بر مدل رایانش ابری" مشارکت داشته اند، کمال تشکر و قدردانی را اعلام می نماید.

رشد و پویایی روزافزون شرکت های دانش بنیان ایرانی که در راستای ارائه خدمات تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور تلاش می نمایند راهی است برای تعالی و توسعه پایدار کشور عزیزمان ایران اسلامی.

 

Testimonial_pardispadnet_petroshimi_arak