مجموعه رایگان آموزشی VMware Horizon View 7

بدون شک رهبری بازار مجازی سازی توسط شرکت VMware برای همگان امری پذیرفته شده و بی بدیل است. این شرکت در حال حاضر با ارایه نسخه ها و نرم افزارهای متعددی در فضای کلود روز به روز به توانمندی های خود می افزاید و رقیبان را کنار می زند. در آخرین نسخه ی ارایه شده توسط این شرکت در حوزه مجازی سازی دسکتاپ با نام تجاری VMware Horizon View نسخه 7، یک تجربه کار عالی با دسکتاپ مجازی همراه با پشتیبانی از انواع Applications Featureها به کاربر منتقل شده است.

horizon_view7_and_vRealize_operation

در ذیل بسته آموزشی رایگان VMware Horizon View 7 همراه با نرم افزار vRealize Operation که ابزاری مناسب برای مانیتورینگ زیرساخت VMware Horizon View می باشد در اختیار علاقمندان به این حوزه قرار خواهد گرفت.

همچنین شرکت داده رایانش ابری پردیس آمادگی خود را جهت ارایه هرگونه خدمات در زمینه مجازی سازی دسکتاپ اعم از مشاوره، اجرا و پیاده سازی اعلام می دارد.

horizon_view

شرکت داده رایانش ابری پردیس در نظر دارد تا این مجموعه آموزشی را به طور رایگان در اختیار علاقمندان قرار دهد، لذا از دوستانی که علاقمند به دریافت رایگان این بسته آموزشی هستند تقاضا می شود با استفاده از روش ذکر شده در پایین متن نسبت به درخواست بسته آموزشی اقدام نمایند.

قابل ذکر است که این بسته به طور رایگان فقط در اختیار کارشناسانIT  در سازمانها، کارخانجات و ادارجات قرار می گیرد.

روش درخواست: از منوی پشتیبانی – سیستم پشتیبانی پردیس را انتخاب نموده و پس از ثبت نام در سیستم، بر روی گزینه ارسال درخواست کلیک نمائید.

 

ارسال درخواست

 

vmware horizon suite-logo1

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

برچسب ها: vRealize operation, VMware Horizon View 7, VMware View, مجازی سازی میزکار, مجازی سازی دسکتاپ, آموزش رایگان, رایگان, آموزش, VDI, VMware