مجموعه رایگان آموزشی VMware Horizon View 6

بدون شک رهبری بازار مجازی سازی توسط شرکت VMware برای همگان امری پذیرفته شده و بی بدیل است. این شرکت در حال حاضر با ارایه نسخه ها و نرم افزارهای متعددی در فضای کلود روز به روز به توانمندی های خود می افزاید و رقیبان را کنار می زند. در آخرین نسخه ی ارایه شده توسط این شرکت در حوزه مجازی سازی دسکتاپ با نام تجاری VMware Horizon View نسخه 6.00، این شرکت با ارایه ویژگی مجازی سازی نرم افزار یا همان Application Virtualization تنه به تنه ی بزرگانی همچون Citrix در این حوزه زد.

 

VMwareHorizonView

 

تا پیش از این Citrix و 2X دو رقیب حاضر در این بازار بودند که با آمدن نسخه ی جدید VMware Horizon View 6 فضای رقابت به شدت سخت شد. در ذیل بسته آموزشی رایگان VMware Horizon View 6 در اختیار علاقمندان به این حوزه قرار خواهد گرفت.

همچنین شرکت داده رایانش ابری پردیس آمادگی خود را جهت ارایه هرگونه خدمات در زمینه مجازی سازی دسکتاپ اعم از مشاوره، اجرا و پیاده سازی اعلام می دارد.

 

VMware-Horizon-View-6.0-Unattended-04

شرکت داده رایانش ابری پردیس در نظر دارد تا این مجموعه آموزشی را به طور رایگان در اختیار علاقمندان قرار دهد، لذا از دوستانی که علاقمند به دریافت رایگان این بسته آموزشی هستند تقاضا می شود با استفاده از روش ذکر شده در پایین متن نسبت به درخواست بسته آموزشی اقدام نمایند.

قابل ذکر است که این بسته به طور رایگان فقط در اختیار کارشناسانIT  در سازمانها، کارخانجات و ادارجات قرار می گیرد.

روش درخواست: از منوی پشتیبانی – سیستم پشتیبانی پردیس را انتخاب نموده و پس از ثبت نام در سیستم، بر روی گزینه ارسال درخواست کلیک نمائید.

 

ارسال درخواست

 

vmware horizon suite-logo1

برچسب ها: VMware View, مجازی سازی میزکار, مجازی سازی دسکتاپ, install, config, آموزش رایگان, رایگان, آموزش, VDI, VMware

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn