داده رایانش ابری پردیس

شبکه امن همراه APN

با استفاده از این سرویس می‌توانید از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل و در یک کانال ارتباطی امن و اختصاصی، بدون وابستگی به اینترنت، به شبکه داخلی خود در نقاط مختلف کشور متصل شوید.

برای اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش با شماره 02191012000 تماس بگیرید
ورودی نامعتبر
پست الکترونیک ورودی نادرست وارد شده است.
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
Invalid Input

apn

با استفاده از سرویس شبکه امن همراه، گروهی از سیم‌کارت‌ها در قالب یک شبکه خصوصی مجازی بر روی شبکه تلفن همراه ایرانسل با هم تبادل اطلاعات خواهند داشت. مشترکان ایرانسل با استفاده از این سرویس می‌توانند از طریق سیم‌کارت‌های ایرانسل و در یک کانال ارتباطی امن و اختصاصی، بدون وابستگی به اینترنت، به شبکه داخلی خود در نقاط مختلف کشور متصل شده و اطلاعات مورد نیاز را به سرورهای داخلی خود منتقل نماید. درحال حاضر، این سرویس علاوه بر شبکه نسل دوم تلفن همراه، بر بستر کلیه فناوری‌های شبکه پهن باند ایرانسل نیز ارائه می‌گردد.
مزایا و ویژگی‌های شبکه امن همراه ایرانسل برای کسب‌و‌کار شما:

  • امنیت بالا: از آنجا که تبادل اطلاعات بر بستر شبکه امن همراه، از طریق یک شبکه اختصاصی ایجادشده توسط ایرانسل انجام می شود، از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است این سرویس مورد تائید سازمان پدافند غیر عامل کشور است.
  • عدم وابستگی به اینترنت: هرچند تبادل دیتا در سرویس APN بر اساس پروتکلTCP/IP صورت می‌گیرد، ولی به دلیل عدم وابستگی به اینترنت، از پایداری بیشتری نسبت به آن برخودار خواهد بود.
  • پوشش گسترده و دسترسی دائمی: سرویس ایرانسل بر روی کلیه فناوری‌های شبکه تلفن همراه شامل نسل دوم، سوم و چهارم قابل ارائه بوده و با توجه به اینکه ایرانسل دارای گسترده‌ترین شبکه اینترنت همراه کشور است، این سرویس در پهنه وسیعی از کشور قابل دسترسی است.
  • پهنای باند بالا: با توجه به اینکه سرویس APN با 3G/4G نیز ارائه می‌گردد، در مقایسه با نسل دوم سیم‌کارت‌ها پهنای باند بالاتری را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

 

پرسش های متداول

از چه نوع سیم‌کارت‌هایی می‌توان در سرویس APN استفاده کرد؟

هر مشتری سازمانی می‌تواند از سیم‌کارت‌های نوع دیتا یا عادی سازمانی در سرویس APN استفاده نماید. اما توصیه ما سیم‌کارت‌های دائمی دیتای سازمانی برای استفاده در این سرویس است. زیرا سیم‌کارت‌های دائمی مشکل قطع شدن به علت نداشتن شارژ کافی را ندارند و همچنین امکان صدور قبض و گزارش میزان مصرف به صورت تجمیعی برای این نوع سیم‌کارت‌ها وجود دارد.

هزینه‌های سرویس APN شامل چه مواردی است؟

هزینه استفاده از سرویس APN ایرانسل شامل هزینه اولیه راه‌اندازی و هزینه آبونمان ماهیانه به ازای پشتیبانی هر سیم‌کارت است.

آیا امکان استفاده از APN TEST وجود دارد؟

بله جهت استفاده یک درخواست کتبی با مضمون APN TEST به ایمیل This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ارسال نمائید. تا 48 ساعت مسئول اجرایی فروش شرکت پردیس با شما تماس می‌گیرند.

آیا در سرویس APN نیز مانند سرویس VPN نصب مودم توسط ایرانسل انجام می‌شود؟

خیر در حال حاضر نصب و راه‌اندازی سرویس توسط خود مشترک انجام می‌شود. البته راهنمایی‌های لازم به مشتری ارائه گردد.

برای فراهم ساختن ارتباط بین سرور مشتری و سرور ایرانسل از چه مواردی می‌توان بهره گرفت؟

اینترنت، اینترانت، فیبر، رادیو، E1

درصورتی که ما تعدادی سیم‌کارت از قبل داشته باشیم آیا می‌توانیم از همان سیم‌کارت‌ها برای سرویس APN استفاده کنیم؟

بله، از همان سیم‌کارت‌ها نیز می‌توان استفاده کرد. البته باید طی یک نامه رسمی بر روی سربرگ شرکت، لیست شماره‌های مورد نظر جهت فعالسازی به ایرانسل ابلاغ شود.

آیا امکان ارائه سرویس‌های دیگر مانند Voice و SMS روی سیم‌کارت‌های APN وجود دارد؟

بله. مگر به درخواست مشتری که می‌توان این سرویس‌ها را حذف کرد.

آیا برای استفاده از شبکه 4G در سرویس APN فقط تعویض سیم‌کارت کافی است یا باید تنظیمات خاصی توسط ایرانسل انجام شود؟

علاوه بر تعویض سیم‌کارت، تنظیمات خاصی نیز باید در شبکه ایرانسل انجام شود. جهت دریافت راهنمایی با شماره تلفن 02191012000 تماس حاصل فرمائید.

برچسب ها: پروتکل TCP/IP, شبکه امن همراه, محصولات سازمانی ایرانسل, apn, نمایندگی فروش محصولات سازمانی ایرانسل, irancell, ایرانسل, امنیت, داده رایانش ابری پردیس