داده رایانش ابری پردیس

محافظت از اطلاعات سازمان با استفاده از تکنولوژی Open-E Active-Active

محافظت از اطلاعات سازمان شما با استفاده از تکنولوژی "Open-E Active-Active Automatic Failover"

یکی از مهمترین وظایف واحد انفورماتیک هر سازمان عطف به اصول پدافند غیرعامل در حوزه فناوری اطلاعات، حفظ و نگهداری اطلاعات آن سازمان تحت هر شرایطی می باشد. از همین رو افزایش امنیت در مراکز ذخیره سازی از اولویت بالایی برخوردار است. یکی از نرم افزارهای قابل استفاده به همین منظور نرم افزار Open-E DSS V7 می باشد. کمپانی Open-E تکنولوژی Active-Active Automatic Failover را به منظور افزایش ضریب امنیت اطلاعات ذخیره سازی شده ارائه کرده است.

محافظت از اطلاعات سازمان با استفاده از تکنولوژی Open-E Active-Active

در حالیکه اطلاعات سازمان در حال نوشته شدن بر روی SAN Storage می باشند در صورت وقوع هرگونه مشکلی برای SAN Storage شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟ مسلماً ذخیره سازی اطلاعات متوقف خواهد شد و به این ترتیب به کسب و کار شما آسیب جدی خواهد رسید. لذا به واسطه استفاده از همین قابلیت Open-E DSS V7، شما می توانید تداوم کسب و کار خود را تضمین نمایید. در این دو ویدئو شما با تنظیم این قابلیت در ورژن های Open-E DSS V6 و Open-E DSS V7 آشنا خواهید شد.

 

Storage Solutions with Recovering from a power failure with Auto Failover

Active-Active Automatic Failover for iSCSI and Open-E DSS V7

همچنان می توان جهت مشاهده دیگر ویدئوهای شرکت به تلوزیون پردیس مراجعه نمود.

 

برچسب ها: DSS V7, Storage Area Network, Linux, Active-Active Failover, SAN Storage Mirroring, Fiber Channel, Mirroring, Open-E DSS v7, Open-E, NAS